kavos horoskopas
Pagal zodiako ženklą

Kavos horoskopas

Negalima sakyti, jog vienas ar kitas zodiako ženklas geria vieną ar kitą kavos rūšį.Tačiau tikintiems horoskopais ar norintiems jais tikėti, tai gali būti puikiu sufleriu ką padovanoti ar kuo pavaišinti kavomaną.

Avinas

Vyras Avinas savo dvasia – bene stipriausias iš visų 12 ženklų, todėl jis tikrai įvertins stiprią kavą. Parinkite jam mišinį, kuriame kuo didesnę dalį sudarytų robustos pupelės.

Šio ženklo moterys paprastai dievina moka kavą su pieno puta.

Beje, kviečiant Aviną į kavinę rinkitės tokią, kurioje nėra labai triukšminga, o interjeras – elegantiškas ir pakankamai prabangus.

Jautis

Jaučio ženklo vyrai kaip niekas kitas džiaugsis dovanų gavę kavos ar jos aksesuarų – indelį kavai, kavinuką, kavos aparatą.

Į klausimą, kokią kavą mėgsta Jaučio moteris, ji atsakytų: „Paprastą, gerą“. Jai patiks klasikinė espreso.

Dvyniai

Po Dvynių ženklu gimusiam vyrui įtikti lengva. Jis dievina įvairovę, tad kas nors iš kavos naujovių jam bus kaip tik. Arba nauja knyga apie kavą – juk jis nuolat ieško naujų žinių ir įdomybių!

Dvynių moteris, kalbant apie kavą, gana konservatyvi. Tad jei jau kokią kavos rūšį pamėgo – nesuks iš kelio, tą ir gers. Tad prieš dovanodami jai kavą būtinai pasidomėkite, kokios rūšies kavą ji vertina labiausiai.

Vėžys

Namisėdoms Vėžiams ypač patinka su namų jaukumu susijusios dovanos. Kavos puodeliai, šaukšteliai ir net paveikslėliai su kava – kaip tik tai, ko reikia Vėžiui kofemanui.

Vėžio ženklo moterims patiks kava su netikėtu priedu, rodančiu jūsų dėmesį būtent jai. Pavyzdžiui, kavos šaukštelis, kuriame išgraviruota jai skirta frazė, arba kava, ant kurios užklijuotumėte tik jai skirtą etiketę su palinkėjimais. Jei šią moterį vaišinsite kava – paruoškite ką nors neįprasto. Pavyzdžiui, Vienos kavinėse gaminama Marija Tereza: kava su apelsinų likeriu, cukraus pudra ir spalvotais cukraus pabarstukais.

Liūtas

Liūtas vyras dievina jam rodomą dėmesį ir pagarbą. Todėl jam dovanojama kava turėtų būti itin gražiai supakuota arba patiekta išskirtinai elegantiškame puodelyje.

Moteris Liūtas kavą mieliausiai geria kavinėse, kur ji jaučiasi dėmesio centre. Ji pasirinks geriausią stalelį su prašmatniausiu vaizdu. Užtai kavą rinksis paprastą, kad geriausiai atsiskleistų pačios kavos skonio savybės, neužgožtos priedų ir pagardų.

Mergelė

Šio ženklo vyras it mažas vaikas džiaugsis dovanota kava, ištyrinės ir vertins jos ypatumus. Todėl nepamirškite prie kavos pridėti jos aprašo – Mergelė jį nuodugniai išstudijuos. Puiki mintis padovanoti rinkinį iš keleto kavos rūšių, kad Mergelė įvertintų kiekvienos jų skonio subtilybes.

Šio ženklo moteris iš pažiūros kukli, rami, bet dievina stiprius gėrimus – taip pat ir stiprią kavą. Pavaišinkite ją puodeliu karšto espreso su šlakeliu moteriško kaprizo – vyšnių likerio ar plaktos grietinėlės kepuraite.

Svarstyklės

Užimtam Svarstyklių vyrui sudėtinga rasti laiko net ir kavos puodeliui – jis nuolat skuba, nuolat bėgte. Padovanokite jam kavos puodelį-termosą – pataikysite tiesiai į dešimtuką. Juk pati skaniausia naminė kava taip visada bus šilta, ir nuolat po ranka!

Svarstyklių ženklo moteris rūpinasi savo sveikata, taigi kavos stengiasi gerti ne itin daug. Jai labai tiktų kava be kofeino arba su nedideliu kofeino kiekiu, pavyzdžiui, cikorijos pagrindu pagaminta kava.

Skorpionas

Skorpionas jums primins, kad jam svarbiausia – jūsų šypsena, geri norai ir dėmesys, o dovanos – tik smulkmena. Ir vis dėlto tą smulkmeną gavęs jis nuoširdžiai džiaugsis. Skorpionas tikisi ko nors ypatingo, ką galėtų saugoti ne vienerius metus, kuo galėtų pasididžiuoti. Senoviškos knygos apie kavą, išskirtinės rūšies brangi kava ar antikvarinis kavos servizas jam būtų tikrai maloni staigmena.

Skorpiono moteris džiaugtųsi išskirtinės kokybės praktiška dovana. O kava jai turi būti juoda ir stipri. Geriausia – pagaminta turkiškai, su gabalėliu šokolado šalia.

Šaulys

Šaulys visada pasirengęs užkrėsti aplinkinius savo pozityvia nuotaika. Jaukios kavinukės kuponas ar pakvietimas kavos puodeliui jam iš karto patiks. O jei dar ten lauktų koks netikėtas siurprizas – pavyzdžiui, asmeniškai jam paruoštas torto gabalėlis su jo vardu ar didelė šokolado plyta, dovaną jis atsimins ilgai.

Šio ženklo moteris mėgsta skaniai pavalgyti ir atsigerti geros kavos. Užsakykite jai pačią didžiausią porciją kavos kokteilio ir desertą prie jo.

Ožiaragis

Ožiaragio ženklo vyras konservatyvus. Jis pripažins tik tradicinius kavos receptus, rankinę kavamalę – jokios technikos ir progreso.

Moteris Ožiaragis mėgsta pasisėdėjimus kavinėse ir su priežastimi, ir be priežasties. Jai tiks klasikinė kava baltame porceliano puodelyje. O jei įteiktumėte jai kuponą, kad galėtų kada panorėjusi apsilankyti savo mėgstamoje kavinėje – ji būtų devintame danguje.

Vandenis

Vandenis vyras – vėjavaikiškas romantikas. Dovanas jis vertina gana kritiškai, tad nerinkite skubotai. Susikoncentruokite ties kavos priedais, prieskoniais; kardamonu, cinamonu, vanile, riešutais. Gavęs jų rinkinį kofemanas Vandenis labai apsidžiaugs – juk tai leis jam pačiam eksperimentuoti su kvapais ir skoniais!

Vandenio moteris dažnai gamina kavą namuose, noriai ja vaišina svečius. Ji dievina latė kavą, būtinai su dailiu ornamentu ant pieno putos.

Žuvys

Žuvų ženklo vyras – tikriausiai pats galantiškiausias kavalierius iš visų Zodiako ženklų. Jis taip nuoširdžiai asistuoja jam patikusiai moteriai, kad netgi perima jos skonį. Todėl mieliausiai renkasi tokią kavą, kurią dievina jo moteris. Taip pat Žuvų ženklo vyras įvertintų dovaną, kuri būtų susijusi ir su kava, ir su linksma draugija – pavyzdžiui, fondiu indą karštam šokoladui arba turkiškos kavos gaminimo aparatą su smėliuku.

Žuvų moterys neabejingos daikčiukams, kuriuos jos galėtų kartkartėmis pačiupinėti, apžiūrėti. Jos įvertintų bet kokį kavos aksesuarą, jei jis turės savo paslaptį ar ypatingą istoriją. Žuvys mėgsta gerti karštą, stiprią ir saldžią kavą.