Horoskopai moterims,  Pagal gimimo datą

Gėlių horoskopas moterims pagal gimimo datą

Kiekviena moteris yra tarsi gėlė – tai patvirtina ne tik liaudies išmintis, tačiau ir horoskopai. Pagal savo gimimo datą kiekviena moteris yra tam tikra gėlė, o gėlės turi savo reikšmes. Tad peržvelkime gėlių horoskopą ir sužinokime daugiau apie save.

Geltonasis gencijonas (sausio 1-10 d.)
Paslaptingoji gėlė, simbolizuojanti vasaros šilumą. Moters charakteriui suteikia paslaptingumo, dažniausiai išorinio, nes iš tiesų šioji moteris yra paprasta, kaip sakoma, lyg trys centai. Gimusi šiuo metu moteris labai įnirtingai siekia savojo tikslo. Jai reikia saugotis šalto oro, peršalimų.

Dagys (sausio 11-20 d.)
Į šį augalą niekas nekreipia per daug dėmesio, todėl moteriai gali būti charakteringos didelės pastangos, kad į ją vis dėlto būtų atkreiptas reikiamas dėmesys. Ji dažnai susigalvoja neįveikiamų užduočių, kurių gali, kitiems protingai patarus, greitai atsisakyti. Pagrindinis šios moters bruožas – gerumas. Tai iš tiesų yra nepakartojama draugė ir užtarėja.

Šlamutis (sausio 21-31 d.)
Kukli, bet labai įdėmiai seka madą. Jos elegancija dažnai gali tapti kitų pavydo objektu. Bet ši moteris turi pakankamai energijos, kad nugalėtų įvairiausius sunkumus ir toliau išdidžiai braidytų po gyvenimo sodus.

Amalas (vasario 1-10 d.)
Šioji moteris pasižymi lengvabūdiškumu ir netikėtu elgesiu. Ji gali nesunkiai nuginkluoti net geriausiai apie save galvojantį vyriškį. Turi nemažą polinkį sportui. Galva prikimšta įvairiausių idėjų.

Šunvyšnė (vasario 11-19 d.)
Tai kukliosios gražuolės tipas. Vyrai gali tik pasvajoti apie tai, kad gali ją greitai suvilioti. Ji turi beprotiškos jėgos, kad suduotų stiprų atkirtį. Na, bet kam jau pasiseka, tuomet neabejotinai galės džiūgauti iš laimės.

Mimoza (vasario 20-28 d.)
Ši moteris pasižymi labai dideliu jautrumu. Mimoza ypač sielojasi, kada jos darbas būna neįvertintas. Iš tiesų – ji visuomet pasiryžusi aukotis, kad tik atliktų jai skirtą užduotį. Paprastai ji turi rūpesčių dėl sveikatos.

Aguona (kovo 1-10 d.)
Aguonos grožis gali veikti kaip opiumas, todėl vyrai dėl jos dažnai pameta galvas, laksto aplinkui kaip išprotėję. Bet labai lengva papulti į aguonos pinkles ir labai sunku iš jų ištrūkti. Aguona visuomet privalo pati pasitikėti savo jėgomis, nes jeigu kyla nors krislelis abejonių – galas – tikslo nepasieks.

Lelija (kovo 11-20 d.)
Tai sunkiai pastebimas žavesys, natūros šauksmas. Tai moteris, kurios paslaptį galima įminti tik pilnaties šviesoje. Maskaradas, apgavystė, flirtas – dažnai ją persekiojančios perspektyvos. Bet nepaisant nieko, ji sugeba jaustis laiminga.

Rusmenė (kovo 21-31 d.)
Jos pagrindinis bruožas – ryžtingumas. Galvelė dirba kaip bitutė, todėl visuomet suranda išeitį net iš pačių netikėčiausių, sudėtingiausių situacijų. Niekuomet nepasimeta, gali kentėti nuo galvos skausmų.

Magnolija (balandžio 1-10 d.)
Ji visuomet dega troškimu būti pirma. Bet dažnai jos visuomeninė padėtis būna ne pati geriausia dėl jai charakteringo bruožo neklausyti kitų patarimų.

Hortenzija (balandžio 11-20 d.)
Tai nepaprastai dvasinga, ieškanti teisybės ir pasiruošusi dėl gero žmogaus atiduoti savo sielą moteris. Bet dažnai nepasižymi konkretumu, kurio iš jos laukia kiti.

Jurginas (balandžio 21-30 d.)
Ji visuomet turi stengtis ieškoti aukso vidurio, nes maksimalizmas paprasčiausiai įvaro į kampą ar pastato ties bedugnės kraštu. Jai kaip jokiai kitai moteriai reikia tikslingai apskaičiuoti savo jėgas.

Pakalnutė (gegužės 1-10 d.)
Tai moteris, kuri gali nemažai prisikentėti dėl savo atviros širdies. Todėl jai yra būtinas patikimas partneris, kuris galėtų ją apginti, pavyzdžiui, vyras – dagys.

Portulaka (gegužės 11-21 d.)
Nepasitikinti, atsargi, visuomet laukianti apgaulės – net iš paties artimiausio žmogaus. Šiuo nepataisomu nepatiklumu gali daugelį tiesiog rimtai supykdyti. Apskritai su šia moterimi – ne pyragai – nei namuose, nei darbe, nei meilėje.

Ramunė (gegužės 22-31 d.)
Dažnai taip ir negalima suprasti, ko iš tiesų ji nori. Gali būti ir taip, kad ji nepraleis progos pasinaudoti kitų sugebėjimais, pasisavinti idėjas.

Varpelis (birželio 1-11 d.)
Iš karto galima pabrėžti jos konservatyvumą. Bet kokios permainos jai gali sukelti ligą. Varpelio išsigelbėjimas – darni šeima, kuri padės jai atremti visus sunkumus.

Saulutė (birželio 12-21 d.)
Nepasižyminti nei romantiškuoju polėkiu, nei drąsa. Tai paprastai tylenė, namisėda, įdėmiai sekanti kitus ir atrodo, kad iš kitų gyvenimų jos ir tesusideda. Mėgsta rankioti gandus. Savo tikslų pasiekti dažniausiai jai pavyksta.

Tulpė (birželio 22-liepos 1 d.)
Tai energingoji, kartais geležinė ledi. Reikia išlieti daug prakaitėlio, kad užkariautumei jos pasitikėjimą. Bet tuomet su ja – visos durys praviros. Bet tai labai retai atsitinka, ir tulpės vyrai paprastai būna nelaimingi.

Vandens lelija (liepos 2-12 d.)
Tai ir vanduo, ir žemė, ir oras. Žodžiu, tai moteris, kuri kuo geriausiai jaučiasi įvairiausiose stichijose, skirtingose kompanijose, atrodo, nesiderinančiuose užsiėmimuose. Jos universalumas yra jos laimės raktas.

Našlaitė (liepos 13-23 d.)
Ji paprastai slepiasi šešėlyje, tačiau bet kuriuo momentu pasiruošusi išeiti į saulės apšviestą erdvę ir pasiimti tai, ko jai labiausiai reikia. Todėl iš šios moters galima sulaukti įvairiausių netikėtumų.

Erškėtrožė (liepos 24-rugpjūčio 2 d.)
Atsiminkite – ji badosi. Todėl plikomis rankomis paprastai jos nenuskinsi. Bet šiais laikais spygliai iš tiesų yra būtini, kad bet kas negalėtų sužeisti.

Saulėgrąža (rugpjūčio 3-12 d.)
Ji toji, kuri suranda savo vietą po saule. Todėl niekas – nei didelės sėkmės, nei konfliktai šios moters neapakins, ji visuomet bus skaisčiai žydinti ir laiminga.

Rožė (rugpjūčio 13-23 d.)
Tai gėlių karalienė. Dažnai susilaukia kitų pavydo. Dažnai aplink rožę sproginėja konfliktai, daug kas nori ją nuversti nuo sosto. Bet tai padaryti nelengva.

Delfinijumas (rugpjūčio 24-rugsėjo 2 d.)
Tai asketiškoji gražuolė. Paprastai nereikli sau, bet pakankamai – kitiems. Vis dėlto dažnai ji gali tapti atpirkimo ožkyte. Todėl jai būtina mokėti suduoti atkirtį blogiukams.

Gvazdikas (rugsėjo 3-11 d.)
Moters, turinčios tokį tiesmuką charakterį, reikia gerokai paieškoti. Ji bet kuriuo metu gali taip rėžti tiesą į akis, kad kiti net pažaliuoja. O tiesą mėgsta ne visi, todėl šioji moteris susiduria su dideliu aplinkinių nepasitenkinimu.

Astras (rugsėjo 12-22 d.)
Tai moteris, kuri sugeria kitų liūdnas emocijas ir jas transformavusi išskleidžia kaip šviesą. Ji yra visų mylima ir laukiama. Jos vidinį spindesį greitai pastebės bet kuris.

Viržis (rugsėjo 23-spalio 3 d.)
Išskirtinis bruožas – išradingumas. Ji bet kurioje situacijoje veiks sąmojingai, o bėdoje – nepaliks. Viržio moteris – vienas šauniausių draugų.

Kamelija (spalio 4-13 d.)
Jos maloni išvaizda iš karto patraukia akį. Ši moteris rafinuota, bet drąsi. Gali būti puiki aktorė. Taip pat skleidžia ir vaikiškumo žavesį.

Alyva (spalio 14-23 d.)
Tai atgimimo, šviežumo, jaunystės simbolis. Ji visuomet stengiasi iš visų jėgų, kad viskas, kas nuo jos priklauso, būtų atlikta kuo puikiausiai. Tai nuostabi pagalbininkė.

Frezija (spalio 24-lapkričio 2 d.)
Jai būdingas drąsumas, pasitikėjimas savo jėgomis, tiesmukiškumas, kuris kartais labai pakenkia. Bet iš esmės ji daugeliui yra labai miela ir simpatinga, todėl pasiekia puikių rezultatų visuomeninėje bei profesinėje veikloje.

Orchidėja (lapkričio 3-12 d.)
Ši moteris pasižymi paslaptingumu ir užslėptu seksualumu, kuris kaip medus gali labai vilioti. Pats didžiausias jos priešas – dažnai kylančios abejonės.

Bijūnas (lapkričio 13-22 d.)
Jai labai svarbu per daug neišsiskleisti profesinėje veikloje, nes ši moteris turi polinkį vienu metu atlikinėti keletą darbų – dėl to gali nukentėti ir darbų kokybė, ir jos pačios sveikata, ir pramogos.

Kardelis (lapkričio 23-gruodžio 2 d.)
Ypatingais talentais ji neapdovanota, bet vis viena gali labai daug pasiekti, nes yra pasiutusiai darbšti. Nemėgsta girtis.

Kiaulpienė (gruodžio 3-12 d.)
Tai šilumos simbolis. Tiesiog nė žingsnio be dėmesio kitiems. Dėl to gali kilti rimtų psichologinių ir moralinių problemų. Jeigu yra kritikuojama, greitai įrodys, kad tasai žmogus pasakė labai nedaug tiesos.

Lotosas (gruodžio 13-22 d.)
Dvasinės ir fizinės švaros simbolis. Todėl dažnai moteris gali atrodyti tarsi nekalta mergelė. Jai neretai trūksta lankstumo santykiuose su kitais žmonėmis.

Edelveisas (gruodžio 23-31 d.)
Moteris, nešiojanti šios kalnuose augančios gėlės ženklą, turi visas savybes, priskirtinas puikiam draugui ir užtarėjui. Jai duotas romus temperamentas, bet jeigu reikia, šioji moteris parodys ir savo nagus.