Dienos horoskopas

Dienos horoskopas 12 zodiako ženklų

Sužinok kas tavęs laukia šiandien! Dienos horoskopas 12 zodiako ženklų.

Avinas

Šiandien galite gauti neplanuotų pinigų, pagaliau sutvarkyti nuomos reikalą ar sudaryti nekilnojamojo turto pirkimo-pardavimo sutartį. Vis dėlto derėtų elgtis labai apdairiai, ypač jei ketinate kažką parduoti, išnuomoti.

Tauras

Šiandien teks nemažai bendrauti. Gebėsite išsinarplioti iš keblių situacijų, numatyti pašnekovų manevrus. Gali kilti noras bet kokiu būdu išgauti svetimą paslaptį. Tikriausiai jums pavyks, Tik nebūtinai tai nudžiugins.

Dvyniai

Slaptos problemos kunkuliuos jūsų viduje, tuo metu išoriškai viskas atrodys ramu. Norėsis pastovumo santykiuose, bet jo kaip tik gali pristigti. Artimieji yra pasiilgę jūsų dėmesio, o ne pamokslų.

Vėžys

Šiandien sugebėsite rasti bendrą kalbą su įvairiais žmonėmis, demonstruoti talentus, vilioti. Visgi neužtenka norėti kažkam padaryti įspūdį, sublizgėti, dar reikia mokėti tai daryti subtiliai.

Liūtas

Nebloga diena mėginti įsidarbinti, o ypač grįžti į ankstesnį darbą. Jeigu tai nėra aktualu, turbūt teks pavaduoti kolegas ar šiek tiek atidėti atostogas. Gali būti, kad gausite sveikatos tyrimų rezultatus.

Mergelė

Turbūt kažko nekantriai lauksite, tikėsitės iš partnerių, artimųjų. Aktualaus skambučio ar vizito išties turėtumėt sulaukti. Visgi konkurencinėje kovoje objektyvios tiesos ir bešališkumo neverta tikėtis.

Svarstyklės

Gali kilti pagunda pasipelnyti arba įsigyti grožio, komforto prekę ar techninę įrangą internetu. Norint abejotinu būdu sutaupyti ar gauti naudos kaip tik galima prisidaryti žalos.

Skorpionas

Tikėtini reikalai, susiję su tolimesnėmis išvykomis, užsienio ryšiais ar studijomis. Jeigu ilgai brandinote kažkokius planus, projektus, jums gali pasisekti, ypač jei turite įtakingų rėmėjų.

Šaulys

Šiuo metu jums rūpės įsidarbinimo, profesinių, kūrybinių ar kitokių jūsų sugebėjimų klausimai. Galbūt teks įrodinėti, kad kažkas jums skolingas, ar reikalauti išpildyti anksčiau duotą pažadą.

Ožiaragis

Noriai bendrausite bei mokysitės to, ką seniai planavote ar kiek primiršote ir norite atgaivinti žinias. Įmanoma, kad tvarkysite studijų dokumentus. Galbūt išbandysite transporto priemonę (pvz. paspirtuką, motociklą ar kt.), kuriai vis neturėjote laiko.

Vandenis

Ši diena bus gana keista. Viską darysite lyg snausdami ar apsvaigę. Pavojinga vartoti alkoholį, slopinančius vaistus. Pasisaugokite aferistų, duodančių truputį, o atimančių daug.

Žuvys

Galite tvarkyti reikalus, susijusius su organizacine, visuomenine, politine, sportine veikla, turizmu, kelionėmis. Kad ir kaip stengtumėtės, vienareikšmio pritarimo nesulauksite: vieni girs, kiti kritikuos.


vytautus.com įspėja: norėčiau maloniai atkreipti dėmesį, kad žemiau pateiktas dienos horoskopas yra tik simbolinė informacija. Aprašymai čia pateikti atsižvelgiant vien į Zodiako ženklą, o ne į konkretesnius gimimo duomenis (metai, mėnuo, diena, valanda, minutė, gimimo vieta). Jei asmeninio horoskopo informacija jus domina iš tiesų, tuomet kviečiu užsukti į www.vytautus.com ir palikti apie save duomenis skiltyje Kontaktai.