Pagal zodiako ženklą

Kaip sudaromas horoskopas?

Pasaulyje gyvena dviejų tipų žmonės: optimistai svajotojai ir realistai skeptikai. Mūsų pasauliui reikia tiek vienų, tiek kitų. Optimistai padeda realistams pakilti aukščiau nei jie yra tuo metu. Realistai optimistams padeda paaiškinti, įvertinti, pasirinkti teisingai. Pasaulis yra kupinas skirtingų charakterių žmonių, kurie turi savą požiūrį į tam tikrus dalykus. Dienos horoskopai – vienas iš tų dažnai „apdiskutuojamų“ dalykų. Neįmanoma atsakyti, ar jie tikri, ar tai tik visiškas pramanas. Aišku viena – tikėti gali visi, kurie to nori.

Horoskopai – tai zodiako ženklais besiremianti sistema, kuri formuojama atsižvelgiant į tam tikrus kriterijus.

Specialų ratą, kuriame „sukasi“ 12 zodiako ženklų, sudaro daugiau simbolių. Kiekvieno iš jų pasiskirstymas nulemia žmogaus ateitį arba dabartį. Į juos atsižvelgiant ir yra sudaromas dienos horoskopas.

Horoskopo sudarymo diagramoje matyti:

  • 12 zodiako ženklų.
  • 12 astrologinių „namų“.
  • 10 planetų ir dargaus kūnų.
  • Pavaizduotų objektų tarpusavio sąveika.

Kiekvienas žmogus, gimęs konkretų mėnesį, „gauna“ ir tam tikrą horoskopą. Kiekvieną horoskopą saugo tam tikros planetos su kuriomis juntamas tam tikras sąryšis galintis nulemti mūsų gyvenimą. Juos analizuojant, peržiūrint ir padaromos išvados susijusios su mūsų dabartimi ir ateitimi. Jau seniai pastebėta, kad konkrečiu metu gimę žmonės pasižymi tam tikromis charakterio savybėmis. Kai kurie teigia, kad būtent toks sutapimas ir lemia tam tikrus zodiako atstovus apibrėžti kaip konkretaus charakterio arba išpranašauti jiems konkrečią ateitį. Dalinai tai yra tiesa, kadangi astrologai analizuoja žmogaus gimimo datą, kad galėtų daugiau pasakyti apie jį. Tačiau tai nėra pseudo mokslas. Tai galima būtų pavadinti matematika arba statistika, kuri nurodo žmogaus galimybes.

Žinoma, tai nereiškia, kad horoskopas gali nulemti Jūsų gyvenimą. Jis greičiau įstato Jus į tam tikrus charakterio rėmus, tačiau kaip jais pasinaudosite – Jūsų sprendimas.

Dienos horoskopas kai kuriems asmenims yra tik smagi pramoga. Kitiems – tai kasdieninis ritualas, kuris galbūt net ir nulemia, kaip bus praleista diena. Svarbiausia nepamirškite, kad viskas yra jūsų rankose ir Jūs pats esate savo „likimo kalvis“.