Straipsniai

Geri interjero sprendimai, kaip jais pasinaudoti?

Įsirengiant ar atnaujinant namus visuomet norime priimti tik geriausius sprendimus. Siekiame patenkinti savo vizualinius bei funkcionalumo poreikius, gauti galutinį rezultatą tokį, kokio tikimės. Užduotis šiek tiek lengvesnė, kai žinome, kokio interjero, kokių patalpos savybių siekiame. Sunkiau, kuomet neesame apsisprendę kokio stiliaus namai mums priimtiniausi. Bet kuriuo atveju priimti geriausius interjero sprendimus nėra lengva. Tad dalinamės patarimais, kaip pasinaudoti gerais interjero sprendimais.

  • Ieškokite pavyzdžių

Retai kada idėja priimti vienus ar kitus interjero sprendimus kyla savaime. Dažniausiai bent jau jos užuomazgos būna pamatyti pavyzdžiai. Ieškant savo namų stiliaus, peržiūrėkite kuo daugiau pavyzdžių internete ar žurnaluose. Pamatę interjerą, kuriame jums patinka tik kuri nors detalė, pasižymėkite apie tai užrašuose. Kartais iš skirtingų elementų sukuriamas unikalus dizainas, kurio ir siekiame.

  • Pasikonsultuokite su specialistais

Interjero dizainerio konsultacija be abejo yra vienas geriausių būdų rasti jums tinkamus sprendimus. Šios srities specialistui išsakę savo namų viziją, įvardinę lūkesčius, techninius pageidavimus, parodę patikusių pavyzdžių, gausite planą, kuriame bus aiškiai nurodyta kaip pasiekti viso to, ko norite.

  • Ieškokite informacijos

Internete ir dizaino leidiniuose galite rasti ne tik pavyzdžių, bet ir daug informacijos bei žinių. Skaitykite ir sisteminkite šiuos duomenis. Vėliau planuojant jau susikurtos vizijos įgyvendinimą šie patarimai bus tikrai naudingi. Pavyzdžiui, nusprendę, kad norite minimalistinio stiliaus interjero, rinkdamiesi spalvinę jo gamą, galėsite atsižvelgti į tai, kad šviesios spalvos vizualiai didina erdvę ar pritaikyti žinias apie geometrinių figūrų pagalba interjere kuriamą aplinką.

Svarbiausias patarimas – neskubėkite. Paskubomis priimami sprendimai ar vykdomi darbai dažniausiai neišvengiamai turi didesnių ar mažesnių klaidų. Priimant savo iinterjero sprendimus vadovaukitės posakiu – devynis kartus pamatuok, dešimtą kirpk.