Pagal zodiako ženklą

Bendras horoskopas žuvims

horoskopai1Asmenybė
Jūs neįtikėtinai jautrūs, gerte sugeriantys emocijas ir idėjas, kurias tik gali pasiūlyti šis pasaulis. Suprantate, kaip jaučiasi žmonės ir ką reikia daryti, kad jie būtų laimingi. Sugebate būti viskuo visiems, tačiau tai gresia Jūsų individualumui. Galvojate galimybėmis, o ne rezultatais. Viliojami grožio, Jūs vengiate grubumo, konkurencijos, konfliktų.

Bruožai
Ką beužsivilkumėte, atrodote puikiai, nes Jūs ir sugeriate, ir atspindite dėvimą rūbą. Nemėgstate tiesaus ir griežto kirpimo, bei judesius varžančių drabužių. Mėgaujatės avalyne. Jūsų mėgstami patiekalai sukuria malonią nuotaiką ar atgaivina prisiminimus. Atmosfera namuose – minkšta ir atpalaiduojanti. Baldai patogūs, daiktai kelia sentimentus, visur daug audinių. Jums patinka vandens sportai, savanoriški darbai, taip pat menas, pavyzdžiui, tapyba, fotografija, muzika, kinas ar teatras.

Meilė
Meilėje Jūs nuostabūs. Mokate talentingai vesti romaną, deja, kartais Jums sunku apsispręsti širdies reikaluose. Galite tikėtis puikaus ryšio su Vėžiu – abu esate pakankamai romantiški ir tolerantiški nuotaikų kaitai. Trauka Svarstyklėms, greičiausiai, bus trumpalaikė. Tinkamiausia pora – Mergelė, suprantanti Jūsų kūrybines pastangas.

Karjera
Žuvų žmonės ypatingai geri aktoriai – susitapatinę su pjesės idėjomis jas perteikia tarsi savas. Žuvys taip pat geri šokėjai, rašytojai, fotografai. Gebėjimas sugerti emocijas ir palengvinti kančią, daro Jus puikiu slaugos darbuotoju. Tačiau jei norite pabėgti nuo pasaulio – stokite į vienuolyną arba rinkitės jūreivystę.

Parašykite komentarą