Pagal zodiako ženklą

Bendras horoskopas avinui

horoskopai12Asmenybė
Jei gimėte po Avino ženklu, Jums niekuomet neprireiks klausti kelio – Jūs ne tik žinote, kur einate, bet ir kaip ten nusigauti. Jūs – lyderiai, iniciatoriai, mėgstantys riziką. Jūs žvelgiate plačiai, sprendimus priimate greitai, o detales paliekate kitiems. Aplinkiniams kartais atrodote stačiokai, apie pasekmes negalvojantys despotai, tačiau patys save laikote veikliais, energingais ir tiesiais žmonėmis.

Bruožai
Jums patinka greiti, sportiniai (pageidautina raudoni) automobiliai, bei atsitiktiniai, patogūs, judesių nevaržantys drabužiai. Jūsų namai apstatyti tvirtais, praktiškais, tačiau nebūtinai suderintais baldais. Mėgstami patiekalai – aštrūs ir aromatingi. Jumyse gyvenantis vaikas nesiliauja žavėtis žaislais, įrankais, bei prietaisais. Kadangi esate veiksmo žmogus, Jums patinka gyvenimas mieste, tačiau retkarčiais norėdami pakeisti ritmą, galite išvykti į dykumą primenantį kraštą.

Meilė
Jei įsimylite tai beatodairiškai ir visiškai! Meilėje esate jautrūs ir dosnūs, tačiau Jūsų noras nuolat viską keisti gali privesti prie nekantrumo arba nuobodulio. Meilės santykiuose neišvengiate ginčų ir audrų, laimei, jas greitai pamirštate ir atleidžiate. Puikiai sutariate su Svarstyklėmis, vertinate Dvynių sąmojį. Ryšys su kitais ugnies ženklais, Liūtu ar Šauliu, bus aistringas, tačiau baigtis gali liepsnose.

Karjera
Venkite monotoniškų ir kruopštumo reikalaujančių darbų. Jūs pionierius, todėl dirbti turite ten, kur laukia nuotykiai, o gal ir pavojai. Avinai sėkmingi mokslininkai, kariai, sportininkai, aktoriai. Nepraleiskite progos padaryti revoliuciją – Jūs galite pakeisti pasaulį.

Parašykite komentarą