kelionių horoskopas
Bendri

Kelionių horoskopas Ožkos metais

Mėgstate keliones, tačiau niekaip negalite pasirinkti atostogų maršruto? Gal apsispręsti padės kelionių horoskopas pagal Zodiako ženklus? 2015-ieji – medinės žaliosios Ožkos metai,- keliautojams žada daugybę įspūdžių ir malonumų, ypač jei kelyje padės žvaigždės.

 

Kelionių horoskopas Avinui

Gimusių po Avino ženklų laukia gražus meilės nuotykis užsienyje. Kelionę planuokite iki rugpjūčio vidurio. Jei iki to laiko nepavyktų, gerų šansų turite ir gruodžio mėnesį. Sėkmingai klostysis ir dalykinės kelionės į užsienį – darbo, studijų ar verslo reikalais.

Kur geriausia būtų keliauti? Jei Avinas vyksta dalykiniais tikslais, krypties nepasirinks. O atostogoms palankiausios konservatyviomis tradicijomis garsėjančios šalys, pavyzdžiui Anglija, o taip pat didmiesčiai – Niujorkas, Tokijas, Frankfurtas.

 

Kelionių horoskopas Jaučiui

Jaučiams reikėtų susilaikyti nuo kelionių į užsienį iki balandžio, nes užsienyje patirti įvykiai gali tapti gilios vidinės krizės priežastimi, o kelionės įspūdžiai – ne itin malonūs. Sėkmė užsienyje mažai tikėtina. Po balandžio mėnesio užsienio kelionėse patirti įspūdžiai taip pat bus nepaprastai gilūs, tačiau jie bus labai pozityvūs. Ypač pasiseks tiems, kurie į pasirinktą šalį vyks pirmą kartą – laukia tokie gilūs įspūdžiai ir potyriai, kad „kelionių virusas“ ateityje garantuotas.

Iki rugpjūčio vidurio geriau seksis dalykinės kelionės, o vėliau – pažintinės ir poilsinės kelionės. Jaučių laukia įvairialypiai įspūdžiai – ir dalyvavimas spalvingose šventėse, ir kultūriniuose renginiuose, ir meilės nuotykiai. Kur keliauti? Geriausiai Jaučiams tiks paslaptingos, mįslingos, šiek tiek pavojingos šalys, kur gamtos jėgos pasireiškia visa savo didybe: vulkanų gausi Islandija, cunamių siaubiamos Azijos salos ar Afrika – paslaptingojo Vudu tėvynė.

 

Kelionių horoskopas Dvyniams

Kelionė į užsienį metų pradžioje Dvynius greičiausiai nuvils. Jie tikėsis didžiulio įspūdžio, nemažai išleis kelionei, tačiau užsienyje jų dėmesį blaškys įvairios smulkmenos. Nors apskritai kelionėje viskas klostysis pakankamai sklandžiai, jie jausis nusivylę, neradę to, ko tikėjosi.

Iki rugpjūčio vidurio laukia daug kelionių. Geriau šį laikotarpį skirti dalykinėms kelionėms.

Po rugpjūčio kelionių galimybių bus mažiau, reikės įdėti daugiau pastangų jas organizuojant, tačiau pailsėti ir atsipalaiduoti kelionėje puikiai pavyks. Dvyniams palankios visos šalys – vienodai gerai seksis tiek kelionės į Kiniją, tiek ir kelionės į Lenkiją.

 

Kelionių horoskopas gimusiems po Vėžio ženklu

Žvaigždės Vėžiams pataria lankytis šventyklose, vienuolynuose, energetiškai stipriose vietose, aplankyti pasaulinius religinius centrus ar reikšmingiausius architektūros kompleksus. Be to žavės kelionės į gamtos draustinius, legendomis apipintas pilis.

Vasarą geriau vykti į keliones, susijusias su pomėgiu – sportu, kūryba, ezoterika. Palankiausios kelionėms aplinkybės klostysis nuo rugpjūčio iki metų galo, atsiras netikėtų pasiūlymų ir galimybių išvykti, o kelionėms trukdančios problemos lengvai spręsis. Tačiau išvykus keliauti laikotarpyje nuo rugpjūčio iki spalio vidurio, pati kelionė gali nuvilti. Geriausias laikas atostogauti užsienyje – metų pabaigoje.

 

Kelionių horoskopas Liūtams

Nepatartina Liūtams keliauti į užsienį iki balandžio – tai griūvančių planų ir nemalonumų, ištiksiančių toli nuo namų metas. Tačiau likusieji 2015-ųjų mėnesiai keliauti bus labai palankūs Liūtams, ypač turintiems pomėgių. Patartina vykti į keliones susijusias su pomėgiais, o ne šiaip pažintines ar poilsines. Užsienyje užsiimti tuo, ką mėgstate, tobulėti ir patirti didžiulį malonumą bus puikios galimybės. Sportininkai ras puikių galimybių treniruotis, besidomintys joga labai naudingai praleis laiką ašramuose, dailininkai ras įkvepiančių vaizdų ir idėjų.

Vienintelis metas, kada Liūtai kelionėse bus atsipalaidavę ir nerūpestingi – vasara. Išvykę į keliones vasarą, jie tiesiog poilsiaus, kaip ir visi kiti turistai – lankys įžymybes, šildysis saulėje, maudysis, gardžiuosis maistu.

 

Kelionių horoskopas Mergelėms

Žvaigždės pataria atidėti keliones iki balandžio, ypač tokias keliones, kuriose yra rizikos elementų. Nesėkmingi bus ir tuo laikotarpiu kelionėse užsimezgę meilės ryšiai – kur kas didesnė tikimybė, kad jie atneš problemų, nei džiaugsmų. Balandis ir gegužė kelionėms neutralūs mėnesiai.

Vasarą išsiruošti į kelionę bus sudėtinga – transporto priemonės ges, tvarkant dokumentus kils nesusipratimų, viešbučiuose trūks vietų, planuotos ekskursijos bus atšaukiamos. Vasarą į užsienį keliaukite tik jei nesate įspraustas į griežtus laiko rėmus, kad vis pasitaikantys, bet palengva išsisprendžiantys nesklandumai netaptų didele problema.

Palankiausias metas kelionėms prasideda rugsėjį. Metams baigiantis Mergelėms tiesiog privaloma pakeliauti užsienyje! Laukia malonūs potyriai, naujos galimybės bei pomėgiai ir asmeninis tobulėjimas.

 

Kelionių horoskopas Svarstyklėms

Svarstyklėms geriausia keliauti vasarą. Poilsis užsienyje bus puikus bet kokiu metu, tačiau su kelionės organizavimu susiję reikalai iki vasaros ir po jos spręsis sunkiai: negausite norimų bilietų, kils nesusipratimų tvarkant dokumentus, viešbutis bus ne toks, kokio norėjote ir tt. Jei keliausite pavasarį, apsirūpinkite kantrybe ir laiko atsarga.

Tačiau yra vienas laikotarpis, kai kelionės malonumai atpirks visus organizacinius nesklandumus. Jei keliausite laikotarpyje nuo balandžio 11-os iki gegužės 8-osios, įspūdžiai ir potyriai bus tiesiog nuostabūs. O laikotarpis nuo gegužės 17-osios iki birželio 13-osios atvirkščiai yra itin nepalankus – problemos atsiras net ir ten, kur mažiausiai jų tikitės. Svarstyklių horoskopas rodo, kad dalykinės kelionės šiuo laikotarpiu labai tikėtinos, todėl būkite atsargūs.

 

Kelionių horoskopas Skorpionams

Iki balandžio Skorpionams reikia būti atsargiems ne tik tolimose kelionėse, bet ir paprasčiausiai pereinant gatvę. Kuo mažiau aktyvumo, tuo geriau.

O palankiausias laikotarpis – nuo gegužės 8-os iki rugpjūčio 7 –os. Šiuo metu kelionės bet kokiais tikslais klostysis puikiai. Iki birželio 6-osios geriausia lankytis įspūdinguose architektūros kompleksuose, muziejuose, parodose arba pasyviai ilsėtis ramioje gražioje aplinkoje.

Laikotarpiu nuo birželio 21-os iki liepos 22-os į užsienį keliaukite, jei jus domina konkretus renginys arba įvykis. Nuo birželio 21-os iki rugpjūčio 7-osios puikiai klostysis kelionės verslo reikalais, bei aktyvaus poilsio kelionės.

 

Kelionių horoskopas Šauliams

Šauliai, planuokite keliones iki rugpjūčio vidurio. Tuo laikotarpiu kelionė atneš gražiausius įspūdžius, bus gera finansine prasme ir atvers puikias naujas galimybes ateičiai.

Dalykinės kelionės krypties pasirinkti negalime, tuo tarpu atostogų kelionėms žvaigždės Šauliams pataria rinktis gerai išsivysčiusias, įtakingas šalis su aukštu pragyvenimo lygiu, pavyzdžiui Vokietija, Prancūzija, Italija, kai kurios JAV valstijos. Idealu, jei tose šalyse lankotės tuo metu, kai vyksta didelės šventės, parodos ar kiti reikšmingi įvykiai.

 

Kelionių horoskopas Ožiaragiams

Ožiaragiams geriausiai seksis kelionėse iki rugpjūčio vidurio. Jei tai bus dalykinės kelionės, jos bus sėkmingos ir gali baigtis jūsų triumfu. Net jei Ožiaragiai keliaus be ypatingų tikslų, tiesiog savo malonumui, užsienyje laukia netikėta sėkmė. Net išvykus į kelionę be ypatingų tikslų ir lūkesčių, iš jos Ožiaragiai sugrįš kupini idėjų, kurios gali tapti reikšmingu žingsniu į sėkmę ir teigiamus gyvenimo pokyčius.

Keliaukite į turtingas, politiškai įtakingas šalis su gerai išvystyta socialine sfera, į šalis, užimančias didelį plotą, turinčias kolonijų, arba į nedideles, bet labai turtingas šalis. Tokių šalių pavyzdžiai – JAV, Olandija, Monakas.

 

Kelionių horoskopas Vandeniams

Vandeniams nepatartina keliauti iki balandžio, ir tai susiję ne vien su kelionėmis į užsienį. Šiuo laikotarpiu didesnė eismo įvykių tikimybė, gali įvykti nesusipratimai ir konfliktai su pakeleiviais ir kt.

Vėliau kelionės klostysis pakankamai sklandžiai. Tačiau yra keli laikotarpiai, kuomet kelionės atneš daugiausia džiaugsmo ir naudos.

Nuo balandžio 12-os iki birželio 8-os laikotarpis, palankiausias bet kokio pobūdžio poilsiui. Nesvarbu, ar labiau mėgstate atsipalaiduoti ir mėgautis ramybe, ar ilsitės aktyviai – viskas seksis puikiai, o kelionės metu neapleis romantiška nuotaika.

Nuo rugpjūčio 27-osios iki metų pabaigos Vandeniams užsienyje seksis kur kas labiau, nei namuose. Atsivers puikios poilsio galimybės, sėkmingai klostysis dalykiniai reikalai, o asmeninis gyvenimas atneš malonių netikėtumų.

 

Kelionių horoskopas Žuvims

Žuvims keliauti į užsienį vienodai tinka visos 2015-ųjų dienos. Jos visos yra neutralios, ir kelionė pasiseks kaip sumanyta, jei ją tinkamai suplanuosite. Išsiskiria tik vienas laikotarpis – vasara. Tuomet žvaigždės ypač globos tas Žuvis, kurios į užsienį išvyksta ilgam, kurių kelionės tikslai pakankamai rimti – darbas, studijos, dalyvavimas konferencijose. Lengvo poilsio mėgėjams, gimusiems po Žuvies ženklu, kelionės vasarą nuvils. Bus nuobodu. Ieškantys įspūdžių, jų ras ne tiek ir ne tokių, kiek tikėjosi. Poilsines keliones Žuvims geriausiai planuoti spalio pabaigoje ir vėliau.