Bendri

Estetinis plombavimas: ne tik grožiui, tačiau ir sveikatai

Estetinis plombavimas – procedūra, kurios metu sugrąžinama natūrali danties forma. Procedūra mažai kuo skiriasi nuo įprasto, daugeliui puikiai žinomo plombavimo. Tačiau jeigu įprasto plombavimo metu stengiamasi sumažinti skylutes, tai estetinis plombavimas dažniausiai naudojamas tuomet, kai dantukas yra nuskilęs.

Estetinis plombavimas, kaip ir įvairios kitos procedūros, turi savus pliusus ir minusus, kurie gali padėti apsispręsti dėl procedūros reikalingumo. Žinoma, patį svarbiausią žingsnį turėtų žengti stomatologai, kurie gali kiekvienu atveju rekomenduoti, ar žmogui reikia tvarkyti dantį, ar ne.

  1. Plombavimo metu sukuriamas toks dantukas, kuris atrodytų kaip kuo natūralesnis. Tokiu atveju išgaunama spalva yra šilta bei natūrali. Priešingai nei tuomet, kai dantis yra protezuojamas ir labai dažnai atrodo kaip dirbtinis.
  2. Plombuojant dantį pašalinama kur kas mažiau danties audinių nei kad jį protezuojant. Taigi, didžioji Jūsų dantuko dalis bus išsaugota, o tai labai svarbu ne tik dabar, tačiau ir ateityje.
  3. Estetinis plombavimas atliekamas labai greitai ir paprastai, tad nereikia jokio specifinio pasiruošimo.
  4. Paslaugos kaina nėra didelė, tad ja pasinaudoti gali visi, kurie nori susigrąžinti gražią šypseną.
  5. Šis plombavimo būdas labai puikiai tinka vaikams. Jiems jokiu būdu nerekomenduojama protezuoti dantų.
  6. Kai defektas nėra didelis – estetinis plombavimas yra geriausia procedūra, kuri gali padėti susigrąžinti nuostabią šypseną.

Plombavimas – greita ir paprasta procedūra. Tačiau jeigu norite, kad ji Jūsų nenuviltų – labai svarbu, kad ją atliktų geras savo srities specialistas. Odontologijos klinikų šiuo metu yra ant kiekvieno kampo, tad ieškodami geriausios turėsite šiek tiek sugaišti savo laiko.

  • Įvertinkite suteikiamų paslaugų kainoraščius ir pasirinkite tą variantą, kuris Jums tinka labiausiai.
  • Reikia nepamiršti ir to, kad estetinis plombavimas yra dažna paslauga, tad gali tekti stovėti eilėje. Jeigu Jums tai labai skubu – susižinokite, kada stomatologas galėtų Jus priimti.
  • Reikėtų nepamiršti susipažinti su anksčiau atliktais darbais ir įvertinti, ar dantukas tikrai atrodo natūraliai.

Šypsokitės ir pasaulis šypsosis Jums. Su nuostabia šypsena viskas paprasčiau ir lengviau!

Parašykite komentarą