Pagal zodiako ženklą

Bendras horoskopas vėžiui

horoskopai9Asmenybė
Gyvenimas Jums – tai emocijų grandinė. Jūs išgyvenate jas visas. Esate neįtikėtinai jautrūs, todėl dažnai kitų problemas jaučiate tarsi savas. Jūs dėmesingi ir linkę globoti. Jums itin svarbūs šeimos ryšiai. Kartais būnate nepastovūs ir prastos nuotaikos, kartais draugiški ir bendraujantys. Niekas negali prilygti Jūsų atminčiai, kuri fiksuoja netgi menkiausias praeities smulkmenas. Tad nekeista, kad jaučiate nostalgiją senienoms.

Bruožai
Esate vandens ženklas, Jums patinka viskas, kas susiję su laivais ir vandeniu. Mėgstamiausi patiekalai, pavyzdžiui, žuvis, dažniausiai kilę iš vandens arba turi daug skysčio, kaip kad įvairūs padažai ar pieno produktai.

Meilė
Nors ir pakankamai romantiški, Vėžiai dažnai būna pernelyg išdidūs ar drovūs, kad atskleistų savo jausmus. Todėl meilėje Jūsų laukia virtinė nesusipratimų, skausmo ir nelaiku kylančių konfliktų. Kaip ir dauguma Vėžių, Jūs greičiausiai išgyvensite keletą aistringų meilės romanų. Tačiau, jei ryšys grįstas abipusia užuojauta ir supratimu, jis bus tvirtas ir ilgaamžis. Skorpionai žavisi Jūsų jautrumu, tačiau tokia sąjunga gali pareikalauti daug jėgų. Ožiaragiai garantuos Jums finansinį saugumą, tačiau visų geriausia pora – romantiškosios Žuvys.

Karjera
Iš prigimties Jūs – globėjai ir auklėtojai, todėl tinkamiausios slaugos darbuotojo, mokytojo, administratoriaus ar vadovo pareigos. Dėl puikios atminties ir domėjimosi praeitimi Jums taip pat tinka istoriko ar muziejininko profesijos. Kitos vertos dėmesio veiklos sritys būtų aktorystė, leidyba bei viskas, kas susiję su jūra. Apskritai, Jūs puikiai jausitės bet kurioje pasirinktoje veikloje, jei tik darbo aplinka bus rami.

Parašykite komentarą