Pagal zodiako ženklą

Bendras horoskopas liūtui

horoskopai8Asmenybė
Pasitikintys savimi, didingi ir orūs vadovai, valdovai, žmonės, žinantys, ką reikia daryti ir kad būtent jie tai padarys. Kraštutiniu atveju, jie gali atrodyti despotai, snobai ar pasipūtėliai. Tačiau Jūsų organizaciniai sugebėjimai, optimizmas ir tikėjimas žmogiška prigimtimi, gali įkvėpti aplinkinius dideliems darbams. Jūs mėgstate būti dėmesio centre ir grakščiai priimate pagyrimus. Tik nedaugelis žino, kad iš tiesų Jūs esate jautrūs, o erzinami lengvai užsigaunate.

Bruožai
Jei tik galite, save apsupate prabanga. Jūs rengiate pokylius ir demonstruojate savo polinkį patiems geriausiems daiktams. Jūsų pomėgiai tokie pat svarbūs, kaip ir pagrindinis darbas, todėl juos atliekate profesionaliai ir įgudusiai.

Meilė
Meilėje Jūs lojalūs ir garbinantys meilės objektą. Kartais taip išaukštinate savo partnerį, kad ji ar jis niekuomet neprilygsta Jūsų idealui. Jums gera pora Vandeniai – jie be nuoskaudos susitaiko su Jūsų ekstravertišku būdu. Dažnai traukia Avinas, tačiau, žinokite, kad dviejų ugnies ženklų sąjunga gali pražudyti ryšį. Harmonijos Jums suteiks Svarstyklės, jei nė vienas Jūsų nebus pernelyg ekstravagantiškas. Gyvenimas su kitu Liūtu suteiks abiem daug aistros ir ja mėgausitės daugelį metų.

Karjera
Jūs ambicingi, bet draugiški. Mėgstamą darbą dirbate noriai, kad ir koks sunkus jis būtų. Jums idealiai tinka profesijos susiję su viešuma ir suteikiančios galimybę pasirodyti. Savo vietos galite drąsiai ieškoti politikoje, teatre, šokyje ar kino režisūroje. Sugebate vadovauti, todėl nevenkite vadybininko, mokytojo, kario ar valdytojo darbo.

Parašykite komentarą