Straipsniai

Nuo ko priklauso krovinių pervežimo kaina?

Šiais laikais sunku įsivaizduoti kasdieninį įmonės gyvenimą be transporto ir krovinių pervežimo paslaugų. Įvairių krovinių pervežimas daro įtaką įmonių veiklai, nes šių paslaugų dėka galima importuoti, eksportuoti žaliavas ir pateikti galutiniams vartotojams užsakytas prekes. Tam, kad suplanuoti darbai nesustotų, reiktų tinkamai organizuoti transporto logistikos darbus: susidaryti transportavimo planus; pasirinkti vežėją, transporto priemones bei jo rūšį; užtikrinti, kad transporto priemonės būtų tinkamai aptarnautos kelionės metu; pasirūpinti krovos bei krovinių tvirtinimo darbais; kontroliuoti maršrutą ir atliekamą vežimą; išsaugoti krovinio savybes transportavimo ir krovos darbų metu. Visą šios būtinos veiklos įgyvendinimą galite patikėti krovinių pervežimo ir logistikos paslaugas teikiančiai įmonei, kuri visu transportavimo ir krovinių pervežimo procesu pasirūpins už jus. Dažnai renkantis logistikos įmonę yra ieškoma informacijos, kaip yra vykdomas ir kokia yra šios paslaugos krovinių pervežimo kaina.

Kiekvienu atveju yra skaičiuojama preliminari pervežimo paslaugos sąmata. Svarbiausiais kriterijais, renkantis krovinių pervežimo paslaugų teikėją reikėtų laikyti minimalias krovinio pervežimo sąnaudas; minimalų pristatymo laiką; vežimo patikimumą; tinkamą transporto priemonės keliamą galią; transporto priemonės keliamąją galią; transporto paslaugų prieinamumą užsienio šalyje ar tam tikroje vietovėje. Visi šie kriterijai, skaičiuojant krovinio pervežimą yra išreiškiami pinigine verte, parodančia kokios bus šio pervežimo išlaidos, todėl iš anksto nustatytos kainos ar tarifo niekada nėra.

Renkantis logistikos ir krovinių pervežimų paslaugų tiekėją, reikėtų atkreipti dėmesį į tai, koks yra šios įmonės finansinis stabilumas, kokias papildomas paslaugas ši įmonė teikia, ar aptarnavimo sistema yra lanksti; ar vykdomas vežimų reguliavimas; kokia yra vežėjų kvalifikacija; ar teikiama krovinio sekimo galimybė. Galų gale, užsakius paslaugas, galite įvertinti ir aptarnavimo kokybę, klientų lojalumo ir nuolaidų sistemą.

Movers