Straipsniai

Išradingų dovanų paieška

Šventinėm, išradingom dovanom, Lietuvoje skiriamas ypatingas dėmesys. Didžiausios dovanų paieškos buna Kalėdų, Velykų ir kitų metinių švenčiu laiku, ypač vertinamos dovanos https://www.lietuviskigaminiai.lt/c287-dovanos pagamintos vietinių gamintojų, meistrų su lietuviška atributika.

Kada reikia pradėti rūpintis dovanom ?

Prieš didžiasias metų šventes dovanom rūpintis reikia iš anksto, nes tada galėsit išsirinkti dovaną, kuri jums patiks arba jūsų skirtam asmeniui. Jeigu nusipirksit dovaną anksčiau, daugiau laiko liks pasiruošti šventinėm vaišėm, namų arba ofiso papuošimui, o pirkdami dovanas skubotai, paskutinėm minutėm rizikuojate nupirkti nereikalingą, nekokybišką daiktą, taigi iš anksto nupirktos dovanos nuims nuo jūsų didelę rūpesčių naštą.

Ką padovanoti moteriai ?

Moteriai reikia dovanoti tokią dovaną, kuri ją pradžiūgintų, sužavėtų ir nustebintų. Norint tai padaryti reikia žinoti jos norus, svajones ir charakterį. Daugelis moterų mėgsta praktiškas dovanas, tai gali buti šalikai, pledai, makiažo rinkiniai ir kt., jeigu nesugalvojate ką pirkti, rinkites dovanų kuponą. Moteris dovanų kuponą panaudos pagal paskirtį, išsirinks reikalingą, mėgstamą daiktą.

Iš odos gaminių merginoms daug ką galima išrinkti pvz: odinės kuprinėlės, rankinės, pirštinės, diržai, piniginės ir kt.

Buitinės dovanos dovanojamos, jeigu jūsų žmona užsimena arba paprašo norimo daikto. Šeimoje atsiras reikalingas daiktas ir bus sutaupytas bendras biudžetas.

Ką padovanoti vyrui ?

Dovanojant dovaną vyrui, savo mylimajam norime originalios dovanos, kad patiktų ir tiktų žmogui. Žiemos metu galima dovanoti šaliką iš merino, kuprenugarių vilnos, gali buti klasikinio, sportinio stiliaus, o artėjant pavasariui medvilninį , šilkinį šalį. Jeigu vyras žvejys, tiks dovanos susijusios su žvejyba, jeigu vyras ekstrimalas, mėgsta aktyvų laisvalaikį tiks pramogų kuponai, pasivažinėt kartingais, jodinėjimas žirgais, šokti su parašiutu, laiką praleisti šaudykloje.