Pagal zodiako ženklą

Bendras horoskopas šauliui

horoskopai4Asmenybė
Pasitikėjimo savimi ir energijos Jums tikrai netrūksta. Jūs puikiai jaučiatės idėjų ir dvasių pasauly, o tiesos ieškote vedini smalsumo. Domitės, ką galvoja kiti. Stengiatės prisikasti prie kiekvienos problemos šaknų. Jūs spontaniški, savarankiški, optimistai, imlūs naujovėms. Matydami, kad jais domitės, aplinkiniai dažnai kreipiasi į Jus pagalbos ar patarimo. Esate iki kraštutinumo garbingi, tačiau Jūsų atviros pastabos dažnai Jus daro perdėm kritiškais bei netaktiškais.

Bruožai
Jūsų drabužiai gali būti kiek pasiglamžę, tačiau niekados nevaržo judesių. Jums, greičiausiai, patinka mėlyna spalva, o ypač mėlyni džinsai – klasikinis Šaulių rūbas. Namuose gausu įdomių daiktų parsivežtų iš Jūsų taip mėgiamų kelionių. Jums patinka dideli šunys ir žirgai, be to mielai dalyvaujate komandiniuose žaidimuose.

Meilė
Saugokitės, kad Jūsų natūralus domėjimasis kitais, nebūtų suprastas kaip gilesni jausmai. Papuolus į tokią situaciją – išsivaduoti sunku. Labiausiai Jums patinka santykiai, kurie romanui suteikia įvairovės, o Jums – laisvės. Harmoninga pora – Dvyniai, taip pat ugnies ženklai – Liūtas, Avinas. Svarbiausia įsitikinti, kad Jūsų mylimojo intelektas lygus Jūsiškiam, taip pat svarbu, kad partneris nebūtų per daug pavydus ir savininkiškas.

Karjera
Jums puikiai seksis visur, kur įtaka daroma mintimis, pavyzdžiui, mokyme, religijoje, žiniasklaidoje, politikoje, prekyboje ar teisėje. Taip pat Jums patiks sportas, bei darbas atvirame ore, kaip antai, geologija, miškininkystė, šunų bei arklių mokymas. Nevertėtų pamiršti veterinaro, kelionių agento, vertėjo, rašytojo ar bukinisto profesijos.