Pagal zodiako ženklą

Bendras horoskopas ožiaragiui

horoskopai3Asmenybė
Nedaug tėra žmonių, kurie prilygtų Jums tiek sugebėjimu dirbti, tiek pasiektais rezultatais. Jūs puikiai mokate uždirbti pinigus, ir jais matuojate savo sėkmę. Nesibaidote sunkaus darbo. Jūs praktiški, užsispyrę, ambicingi, pareigingi, sugebate konkuruoti. Į gyvenimą žiūrite pakankamai tradiciškai, bet nemėgstate rizikos. Dėl savo atsargumo, kai kada praleidžiate puikias progas. Esate sąmojingi ir turite puikų jumoro jausmą, bet kartais neišvengiate pesimizmo.

Bruožai
Jūsų drabužių stilius konservatyvus, o spalvos solidžios, pavyzdžiui, pilka, juoda. Mėgstate prabangą, kuriate stipraus ir valdingo žmogaus įvaizdį. Namai, apstatyti klasikiniais kokybiškais baldais atitinka Jūsų padėtį. Dauguma Ožiaragių pernelyg užsiėmę darbu, kad turėtų laisvalaikio pomėgių, tačiau, radę laiko, mėgsta iškylauti, skaityti istorinę, biografinę literatūrą.

Meilė
Meilėje, kaip, beje, ir kitur, jaučiatės tarsi versle. Saugokitės, kad toks požiūris nesunaikintų romantikos. Mergelė Jums tinkama pora – abu vertinate ištikimybę apie ją daug nekalbėdami. Kitas geras pasirinkimas – Tauras, tačiau gyvendami su Tauru, venkite per didelio dėmesio smulkmenoms, kaip kad biudžetas ar buities darbai. Avinai gali pagelbėti priimant sprendimus, taip pat daryti emocinę įtaką. Jeigu susitaikysite su nedidele netvarka, gera pora – Vėžys.

Karjera
Yra daugybė sričių, kuriose galite pasireikšti: gamtos mokslai, matematika, civilinė bei karinė tarnyba, politika, architektūra, finansai, administracinis darbas. Pasirinkę kūrybą, ją pritaikote praktiškai, tad galite tapti geru baldininku, rūbų dizaineriu, rašytoju. Pagrindiniai Jūsų poreikiai – saugumas ir laiku mokamas atlyginimas. Sunkiai dirbdami, o būtent tai Jūs nuolatos darote, galite tikėtis, kad pakilsite iki savo profesijos aukštumų. Atminkite, kad karjera gali užgošti kitas gyvenimo puses.