Straipsniai

8 patarimai jūsų įvaizdžio formavimui, kuriuos turėtumėte žinoti

Pakankamai dažnai mes žinome tam tikrus dalykus, tačiau jų nesuvokiame ir netaikome taip, kaip tai darome tuomet, kai išgirstame juos iš kitų žmonių lūpų. Ir lygiai tą patį galima pasakyti kalbant apie stilių bei madą. Būtent todėl mums visuomet labai praverčia patarimai iš stiliaus ekspertų, dizainerių ir kitų mados pasaulio atstovų lūpų. Todėl jei jūs būtent šiuo metu ieškojote naudingų stiliaus patarimų, kurie palengvintų jūsų įvaizdžio kūrimą, parengėme jums mini stiliaus vadovą, kuris turėtų pagelbėti.

Žinokite, kokio tipo yra jūsų figūra

Savo figūros tipo nustatymas yra pirminis žingsnis, kurį turėtumėte žengti (jei dar to iki šiol nepadarėte), jei norite lengviau pasirūpinti savo naujuoju įvaizdžiu. Ir tai yra visa ko pagrindas, ant kurio yra formuojami visi likę stiliaus sprendimai. Žemiau yra pateikti pagrindiniai figūros tipai:

  • Obuolio formos figūra (O tipo figūra)
  • Kriaušės formos figūra (A tipo figūra)
  • Stačiakampio formos figūra (H tipo figūra)
  • Smėlio laikrodžio formos figūra (X tipo figūra)
  • Apversto trikampio formos figūra (V tipo figūra)

Aptempti džinsai „išgelbės“ jūsų stilių

Aukštu liemeniu, žemu liemeniu, žemiau kauliukų, aukščiau kauliukų ir kt. Žinodami, kokio modelio aptempti džinsai geriausiai tinka jūsų figūrai, galėsite „išgelbėti“ savo stilių. Trumpiau tariant, tai yra būtina jūsų garderobo dalis, kurią tinkamai pasirinkusios jūs tiesiog negalėsite suklysti formuojant savo kasdienį įvaizdį.

Moteriška suknelė – klasikinis moteriškumo simbolis

Šilkinė, medvilninė, lininė ar kt. – jums reikia jų visų. Tinkamai pasirinkta moteriška suknelė alsuoja moteriškumu ir suteikia mūsų įvaizdžiui kur kas daugiau žavesio. Moteriškos suknelės gali būti dėvimos bet kuriuo metų laiku (supratote visiškai teisingai – net ir žiemą!). Todėl pasirūpinkite, kad savo drabužių spintoje jūs visuomet turėtumėte ne vieną skirtingo modelio moterišką suknelę, tinkančią bet kuriai progai.

Nepasiduokite impulsyviam apsipirkimui

Išpardavimas neturėtų tapti priežastimi keliauti į drabužių parduotuvę. Žinoma, neturime galvoje, kad tai NIEKUOMET negalėtų būti priežastimi apsipirkti. Akivaizdu, kad jei jūs labai ilgą laiką laukėte, kol jums patinkančiam drabužiui bus pradėta taikyti akcija, vos tik išgirsite apie išpardavimą – galite jį įsigyti. Tačiau jei situacija yra priešinga, visų pirma turėtumėte savęs paklausti, ar jį pirktumėte, jei jam nebūtų taikoma akcija? Tuomet turėsite atsakymą.

Pasiruošimas apsipirkti

Jei jūs esate numačiusios, kad ateinantį savaitgalį keliausite apsipirkti, visų pirma atlikite paruošiamuosius darbus, t.y. atlikite tyrimą internetu, išsiaiškindami, kuriose parduotuvėse yra siūlomi jums patinkantys drabužiai. Be to, tai leistų jums iš anksto suderinti skirtingų tipų drabužius, galiausiai lengviau priimant teisingus stiliaus sprendimus. Ką jau kalbėti apie tai, kad tokiu atveju jūs apsisaugosite nuo pernelyg didelio išlaidavimo.

Drabužius derinkite su aksesuarais

Aksesuarai yra labai svarbi įvaizdžio formavimo dalis. Todėl planuodamos apsipirkti ir atnaujinti savo turimą garderobą, turėtumėte dalį biudžeto atidėti ir naujiems aksesuarams. Ir nepamirškite, kad vos vienas tinkamai pasirinktas papuošalas gali reikšmingai pakeisti jūsų įvaizdį.

Visuomet įsisavinkite bent kelis stiliaus patarimus

Kiekvienai iš mūsų yra naudinga išmokti bent keletą praktiškų stiliaus patarimų. Pavyzdžiui, kaip išvalyti vyno dėmes iš drabužių, kaip efektyviau išlyginti susiglamžiusius drabužius, kaip išvalyti juvelyrinius dirbinius ar kt. Tai padės jums sutaupyti daugiau lėšų ir leis išvengti didelių nesusipratimų.

Nesumaišykite per daug spalvų ar tekstūrų

Niekuomet neleiskite sau persistengti. Formuodamos savo stilių, nemaišykite pernelyg daug skirtingų spalvų ar tekstūrų. Be to, atminkite ir dar vieną svarbią taisyklę – „vienu metu – viena spalva“. Tai reiškia, kad jūsų įvaizdyje turėtų išsiskirti tik viena spalva.