Pagal zodiako ženklą

Kur keliauti per atostogas?

kelionių horoskopasAvinas

Mėgsti keliauti viena ir nebijai rizikingų bei egzotiškų kraštų. Tau tiks Kolumbija, Margaritos sala, Pietų Afrika, Indija ar net Afganistanas. Jei šie kraštai per toli, užteks Gruzijoje pamatyti šokį su kardais ar Ukrainos kazokus. Lietuvoje smagiai pailsėsi išsiruošusi į baidarių žygį. Tik rinkis sraunesnę upę.

Neverta vykti į Vokietijos, Olandijos ar Norvegijos kaimus — ten tau per sterilu ir nuobodu.

Jautis

Tavo atostogos turi būti ramios, šeimyninės ir gerai suplanuotos. Tiks Šveicarijos, Austrijos ar Vokietijos provincijos, Beneliukso šalys, Prancūzijos pietūs — vaizdingos, kalvotos vietos su žydinčiais sodais ir gerai įrengtais viešbučiais. Lieki Lietuvoje? Rinkis jaukią kaimo turizmo sodybą ar kapstykis savo sode.

Nepatartina keliauti į karštas vietas: Iraką, Afganistaną, Kolumbiją ar Libaną.

Dvyniai

Tau būtina gera kompanija ar bent vienas bičiulis. Tiks dideli miestai, tokie kaip Londonas, Paryžius, Atėnai, Niujorkas, ir visa JAV. O jei jau tenka kiūtoti čia — pasiimk šūsnį knygų ir trauk į Palangą. Jei nepavyks patenkinti bendravimo poreikio, bent žinių troškulį numalšinsi.

Nepatartina užsidaryti vienuolyne — slėgs tylos įžadai. Suomijos, Norvegijos ar Švedijos gyventojai pasirodys flegmatiški ir nekalbūs.

Vėžys

Tau išties geriausia likti namie, nes esi namisėda. Ypač tiktų ežeringos vietovės: Zarasai, Ignalina, Trakai, Druskininkai. O jei jau antra pusė ragina keliauti — vykite pas kaimynus: latvius, lenkus, estus, į senoviškas, gilias tradicijas turinčias vietas, pavyzdžiui, į Krokuvą. Turėtų patikti ir pirtimis garsėjantis Budapeštas.

Neieškok, ko nepametusi tokiuose triukšminguose miestuose kaip Maskva, Niujorkas, Londonas, Tokijas, Milanas ar Paryžius.

Liūtas

Tau kelionė, kaip ir gyvenimas, turi būti prašmatni ir efektinga. Turėtų patikti Italija arba Prancūzija, kur pilna meno šedevrų, madingų drabužių parduotuvių ir ištaigingų rūmų. Geras pasirinkimas — Egipto ir Turkijos viešbučiai ar prabangi kelionė kruiziniu laivu. Lietuvoje geriausiai jausiesi Nidos kopose.

Tikro gyvenimo vaizdai, nepanašūs į išblizgintus atvirukus, būdingi Rumunijai, Indijai ar Baltarusijai, tavo išpuikusios personos nedžiugins.

Mergelė

Tau patiktų suderinti atostogas ir naudingą veiklą, pavyzdžiui, atostogaujant ko nors išmokti ar pasigydyti. Tiks Londonas su nemokamu milžinišku Britų muziejumi. Niekas neiškrės staigmenų pedantiškoje, įstatymų besilaikančioje Vokietijoje ar Šveicarijoje. Sveikatą stiprinti gali Čekijos Karlowy Waruose. Arba Druskininkų, Birštono sanatorijose.

Prastai jausiesi Ispanijoje, Meksikoje ar Bulgarijoje — ugningos prigimties pietiečiai tokią skrupulingą, tikslumą mėgstančią personą gali išmušti iš pusiausvyros.

Svarstyklės

Mėgsti gražiai atrodyti, todėl pasiimk didelį lagaminą, kuriame tilptų visas garderobas. Aplankyk meilės ir madų miestą Paryžių, Prancūzijos pilis. Japonija turėtų traukti idealia tvarka, rafinuota estetika, mandagumo ritualais. Jei likai Lietuvoje, padovanok sau grožio puoselėjimo atostogas, aplankyk teatrą, klasikinės muzikos festivalius.
Nereikėtų rinktis turistinių žygių ar safarių — tokiose kelionėse aukšti kulniukai gali sulūžti.

Skorpionas

Tavo vaizduotę geriausiai stimuliuotų Kinija, Portugalija, Mozambikas ar net Kuba. Meksikoje būtinai aplankyk šamanus, Indijoje — šventyklas, su kamasutrą iliustruojančiomis skulptūromis. Lietuvoje dalyvauk rokerių fiestoje ar tiesiog pasitrankyk po naktinius barus.

Nebus ką veikti Belgijoje, Austrijoje ir Vokietijoje, nes norėsis aštresnių potyrių nei Mozarto muzika ir karvės, rupšnojančios lygiai nupjautą žolę.

Šaulys

Gali keliauti bet kur, kad tik nesėdėtum namie. Tad drąsiai besk pirštu į žemėlapį ir keliauk ten, kur pataikysi. Geidžiamiausios tolimos šalys — Australija, Gruzija, Pietų Amerika ar Azijos pakrantės, iš Europos — Balkanų kraštai. Tave traukia kalnai ir aktyvus sportas: alpinizmas, nardymas, jodinėjimas.

Venk pernelyg gerai žinomų kraštovaizdžių. Tokių kaip Latvijos, Lenkijos, Estijos.

Ožiaragis

Dievini kalnus, todėl gali ramiai keliauti į Prancūzijos, Austrijos, Vokietijos ar Šveicarijos Alpes, kur komfortiškai įsitaisiusi galėsi spoksoti į savo ženklo brolį — kalnų ožį. Patiks ir Norvegija, Slovakija, Čekija. Slovėnijoje aplankyk stalaktitų ir stalagmitų uolas, o uolėtose Kroatijos pakrantėse pasiilsėk.

Geriau nelik Lietuvoje, nes nė nepajusi, kaip imsi dirbti. Tavo dvasiai gali atrodyti nesuprantamos ir revoliucingosios Kuba ar Bolivija.

Vandenis

Nesi skrupulinga planuotoja, todėl gali atsidurti ir Brazilijos miškuose, ir Rusijos taigos platybėse, ir spalvingoje Afrikoje. Maišto dvasią patenkins apsilankymas Kuboje ar kokiose nors neformaliose bendruomenėse, kad ir pas indėnus. O štai namie kai kuriems Vandeniams per atostogas užtenka ir interneto.

Japonija tau pasirodys per daug tvarkinga ir ritualizuota, o Turkija — pernelyg svetinga.

Žuvys

Svajingai nuotaikai tiks mistiškos vietos, tokios kaip Tibetas, Peru ar Indija. Tavo stichiją sustiprintų nardymas, todėl vyk į Egiptą, o religinio įkvėpimo ieškok šventojoje žemėje — Izraelyje. Lieki Lietuvoje? Ilsėkis prie jūros ar ežerų — svarbu, kad būtų ko išgerti ir lauktų sotus maistas.

Nevažiuok į JAV — tau, mėgstančiai patinginiauti ir pasvajoti, laikas bei pinigai atrodo keistos vertybės.