Straipsniai

Kaip greitai nuvykti į Olandiją ?

Norint nuvykti į Vokietiją ar bet kokia kitą Europos šalį, viena iš susisiekimo priemonių alternatyva yra kelionės mikroautobusiukais. Toks keleivių  pervežimas greitas ir patogus. Kelionės vyksta pagal nustatytus grafikus, o susidarius didesnei keleivių grupei datos ir maršrutai koreguojami indvidualiai. Tokiu būdu suderinamas tikslus išvykimo laikas ir kaina. Kelionės metu kilus klausimams visada galima  kreiptis į miroautobuso vairuotojus. Mikroautobusiukai į Olandiją  yra  patogūs ir saugūs, o pervežėjai garantuoja visas pervežimo paslaugas, užtikrinant keleivių komfortišką kelionę. Tolimoms kelionėms ši transporto priemonė yra patogi, nes mikrautobuse yra visas reikiamas įnventorius ir gerai nusiteikęs vairuotojas. Labai patogu kelionės metu mėgautis plačiom sėdynėm, kurios lengvai lankstosi, pledais, pagalvėmis, nemokamu wi- fi., didele bagažine, video ir audio aparatūra ir kitom kelionės priemonėm. Taigi jeigu susiruošėt keliauti į Vokietiją, Olandiją, ar Belgiją  – galite išbandyti šią keliavimo priemonę..

Reikia tik pervežti krovinį ?

Mikroautobusiai, kurie kursuoja su keliaiviais į Olandiją, elgiją, Vokietiją gali pervežti ir įvairaus dydžio,  standartinių gabaritų krovinius  iki 300 kg. Jeigu norėsit persikraustyti iš Lietuvos į bet kurią šalį arba sugrįžti  atgal tokia transporto priemonė, kaip mikroautobusai gali tai padėti atlikti. Olandijakasdiena.lt mikroautobusiukais persikraustymas bus greitas, saugus ir kokybiškas. Vežamos  siuntos, paimama iš namų ir nuvežama  nurodytu adresu į bet kurią Europos šalį.

Kiek laiko trunka kelionė iš Lietuvos į Olandiją?

Kelionė iš Lietuvos į Vokietiją, Belgiją ar Olandiją gali trukti nuo 16 val. iki 24 val., priklausomai iki kurios vietos keliaujama. Kelionė neprailgsta, kai  jos metu keleiviai maloniai ir paslaugiai aptarnaujami, vaišinami arbata ar kava.